Product Quick finder

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

ConXioN bvba
Hoogstraat 134
B-8540 DEERLIJK
BelgiŽ
tel. : +32(0) 56 73 11 21
BTW : BE 0458.974.603
info@conxion.be
curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t
At-spex Small Form Pluggable Module 1310nm 1000x Sfp 2km

At-spex Small Form Pluggable Module 1310nm 1000x Sfp 2km

 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€81,72€98,88
Totaal:€81,72€98,88
Referentie: AT-SPEX
Taal: UK
Voorraad

Uitgebreide beschrijving

Inleiding

The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

specificaties


Overdrachtssnelheid (max)1250 Mbit/s
Bekabelingstechnologie1000X
Maximaal bereik2000 m
Golflengte1310 nm
Plug and playJa
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 įC
Temperatuur bij opslag-40 - 85 įC
Aansluiting(en)LC