Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
83  Gevonden resultaten
PCI-Express Dual Port PoE+ Adapter: 1000SX SC Connector 10/100/1000T PoE+
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2911GP/SXSC-001
Taal :
NA
Voorraad :
€318,74
excl. BTW€385,67

Stackable Gigabit Top of Rack Datacenter Switch with 48 x 10/100/1000T - 4 x 10G SFP+ ports - Dual H
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-X510DP-52GTX
Taal :
NA
Voorraad :
€3.878,38
excl. BTW€4.692,84

7 meter stacking cable for AT-x510/Ix5 series (no need for additional stacking modules)
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-STACKXS/7.0
Taal :
NA
Voorraad :
€393,18
excl. BTW€475,74

48V 480W Single Output Industrial DIN RAIL Power Supply
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MWWDR480/48
Taal :
NA
Voorraad :
€493,32
excl. BTW€596,92

Indoor IEEE 802.11ac/g/n dual-radio wireless AP with embedded antenna
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-TQ4600-00
Taal :
NA
Voorraad :
€516,49
excl. BTW€624,95

AW+ Next Generation Firewall - 2 x GE WAN ports and 8 x 10/100/1000 LAN ports
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-AR4050S-50
Taal :
NA
Voorraad :
€581,63
excl. BTW€703,77

PCI-Express Dual Port Adapter: 10km 1000SX SC Connector 10/100/1000Base-T
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2911STX/SC-001
Taal :
NA
Voorraad :
€255,92
excl. BTW€309,66

SFP+ Pluggable Optical Module 10G-LRM 220m/550m Multi mode Dual fiber [Tx=1310 Rx=1310] LC conn. ( t
€372,24
excl. BTW€450,41

48v 240W Single Output Industrial DIN RAIL Power Supply
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MWWDR240/48
Taal :
NA
Voorraad :
€332,69
excl. BTW€402,55

Gigabit Ethernet Managed switch with 48 10/100/1000T ports  2 SFP/Copper comboports  2 SFP/SFP+ upli
€1.072,62
excl. BTW€1.297,87

.