Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
ALLIED TELESIS
At-gs950/48 48 Port Gigabit Websmart Switch (at-gs950/48-30)

At-gs950/48 48 Port Gigabit Websmart Switch (at-gs950/48-30)

Referentie:
AT-GS950/48-30
Taal:
UK
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€662,38€801,48
Recupel:+ €0,07+ €0,08
Totaal:€662,45€801,56

Beheerfuncties

Switch type

Managed

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten

48

Aantal Combo SFP-poorten

4

Aantal SFP/SFP+ poorten

4

Netwerk

Netwerkstandaard

IEEE 802.1d,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z

Port mirroring

Ja

Datastroombeheer

Ja

Verbindingsaggregatie

Ja

Broadcast stormbeheer

Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden

10/100/1000 Mbps

MAC-adrestabel

8000 entries

Max. overdrachtssnelheid

1 Gbit/s

Jumbo Frames ondersteuning

Ja

Packet buffergeheugen

0,5 MB

Beveiliging

DHCP-functies

DHCP client

MAC adres filtering

Ja

Statische poort beveiliging

Ja

Multicast-functies

Multicast-ondersteuning

Ja

Design

Stapelbaar

Nee

Certificering

UL 1950 FCC/EN55022 Class A VCCI Class A C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE CSA / CUL

Prestatie

Intern geheugen

32 MB

Flash memory

4 MB

Mean time between failures (MTBF)

263000 uur

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE)

Nee

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 40 įC

Temperatuur bij opslag

-25 - 70 įC

Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

5 - 90 procent

Luchtvochtigheid bij opslag

5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Gewicht

4,05 kg

Overige specificaties

Afmetingen (B x D x H)

444 x 322 x 43,5 mm

Connectiviteitstechnologie

Bedraad

Overdrachtssnelheid packets

1488000 pps

Stroomvoorziening

100-240V AC, 50/60Hz

Beveiligingseigenschappen

802.1X

3  Gevonden resultaten
At-spsx Multi-mode Fiber GBe Small Form-factor Pluggable Module
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPSX
Taal :
UK
Voorraad :
€59,93(excl. BTW)
€72,51(incl. BTW)

At-spbd10-14 Small Form Pluggable Module 1490tx/1310rx 10km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPBD10-14
Taal :
UK
€141,01(excl. BTW)
€170,62(incl. BTW)

At-spbd10-13 Small Form Pluggable Module 1310tx/1490rx 10km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPBD10-13
Taal :
UK
€141,01(excl. BTW)
€170,62(incl. BTW)

.