Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
ALLIED TELESIS
TAA 10/100TX to 100X/ST Single Mode Mini Media & Rate Converter

TAA 10/100TX to 100X/ST Single Mode Mini Media & Rate Converter

Referentie:
AT-MMC200LX/ST-TAA
Taal:
UK
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€332,90€402,81
Totaal:€332,90€402,81

Inleiding

Allied Telesis Gigabit Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC200 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC200 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC200LX/ST beschikt over een 10/100T naar 100X/ST fiber aansluiting voor Singlemode Fiber tot 15 (OM1) of 20 kilometer (OM2).

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

100 Mbit/s

Converter input interface

10Base-T,100Base-T

Converter output interface

100Base-LX

Netwerkstandaard

IEEE 802.1Q

Ethernet interface type

Gigabit Ethernet

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden

10,100 Mbit/s

Fiber ethernet cabling technologie

100BASE-LX

Packet forwarding rate (10 Mbps)

14880 pps

Packet forwarding rate (100 Mbps)

148880 pps

Packet forwarding rate (1 Gbps)

1488000 pps

Jumbo Frames ondersteuning

Ja

Jumbo frames

10000

VLAN=ondersteuning

Ja

Auto MDI/MDI-X

Ja

Auto-negotiation

Ja

Store-and-forward

Ja

Duplex systeem

Volledig

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie

Bedraad

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten

1

Fibre channel-poorten

2

Vezel-optische connector

ST

Aansluiting voor netstroomadapter

Ja

Prestatie

Maximaal bereik

20000 m

Golflengte

1310 nm

Vezelkabel diameters ondersteund

9/125 Ķm

Tx vermogen (min)

-15 dBmW

Tx vermogen (max)

-5 dBmW

Rx vermogen (min)

-32 dBmW

Rx vermogen (max)

-34 dBmW

Design

Intern

Nee

LED-indicatoren

Ja

Kleur van het product

Grijs

Veiligheid

UL60950-1, EN60950-1

Energie

Ingangsspanning

12 V

Stroom

0.14 A

Gewicht en omvang

Breedte

56 mm

Diepte

101,6 mm

Hoogte

21,8 mm

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 50 įC

Temperatuur bij opslag

-30 - 70 įC

Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

5 - 95 procent

Luchtvochtigheid bij opslag

5 - 95 procent

Hoogte, in bedrijf

0 - 3048 m

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter

Ja

No options for this product
.