Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
ALLIED TELESIS
Two-port Fast Ethernet Power over Ethernet switch 100TX POE+ to 100FX(SC) MediaConverter Multi-Regio

Two-port Fast Ethernet Power over Ethernet switch 100TX POE+ to 100FX(SC) MediaConverter Multi-Regio

Referentie:
AT-PC200/SC-60
Taal:
UK
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€339,10€410,31
Recupel:+ €0,04+ €0,05
Totaal:€339,14€410,36

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

100 Mbit/s

Converter input interface

10Base-T,100Base-T

Converter output interface

100Base-FX

Netwerkstandaard

IEEE 802.1Q,IEEE 802.3at

Overdrachtssnelheid

100 Mbit/s

Packet forwarding rate (10 Mbps)

14880 pps

Packet forwarding rate (100 Mbps)

148880 pps

Jumbo Frames ondersteuning

Ja

VLAN=ondersteuning

Ja

Auto MDI/MDI-X

Ja

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie

Bedraad

Vezel-optische connector

SC

Prestatie

Maximaal bereik

2000 m

Golflengte

1310 nm

Draad modus structuur

Multimode

Vezelkabel diameters ondersteund

50/125,62.5/125 Ķm

Tx vermogen (min)

-19 dBmW

Tx vermogen (max)

-14 dBmW

Rx vermogen (min)

-32 dBmW

Rx vermogen (max)

-3 dBmW

Design

Intern

Nee

LED-indicatoren

Ja

Kleur van het product

Grijs

Energie

Ingangsspanning

100 - 240 V

AC-ingangsfrequentie

50 - 60 Hz

Stroomverbruik (typisch)

35 W

Power over Ethernet (PoE)

Ja

Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget

30 W

Gewicht en omvang

Breedte

155 mm

Diepte

149 mm

Hoogte

40 mm

Gewicht

748 g

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 50 įC

Temperatuur bij opslag

-25 - 70 įC

Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

5 - 95 procent

Hoogte, in bedrijf

0 - 3048 m

No options for this product
.