Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
99  Gevonden resultaten
Spectrum 10/25GbE 100GbE 1U 18 SFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2010-CB2F
Taal :
NA
€5.413,91(excl. BTW)
€6.550,83(incl. BTW)

Rack instlltn K f/SN2100/SN2010 shrt dpt
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MTEF-KIT-E
Taal :
NA
€185,60(excl. BTW)
€224,58(incl. BTW)

Optical Module 100GbE QSFP28 MPO 1310nm
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MMA1L30-CM
Taal :
NA
€1.521,97(excl. BTW)
€1.841,58(incl. BTW)

Passive Copper Cbl QSFP28 5M
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP7F00-A005R26L
Taal :
NA
€312,04(excl. BTW)
€377,57(incl. BTW)

PasCPRCab ETH100GbE SFP28 2.5m 30AWG
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP7F00-A02AR30L
Taal :
NA
€133,41(excl. BTW)
€161,43(incl. BTW)

Pas CPR Cab ETH 100Gb/s SFP28 3m 30AWG
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MCP7F00-A003R30L
Taal :
NA
€148,48(excl. BTW)
€179,66(incl. BTW)

Mellanox Act Fib Hybrid ETH 100GbE
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MFA7A50-C030
Taal :
NA
€1.196,53(excl. BTW)
€1.447,80(incl. BTW)

SpctrmTM 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr P2C
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2010-CB2R
Taal :
NA
€5.413,91(excl. BTW)
€6.550,83(incl. BTW)

Spectrum TM 25GbE/100GbE 1U Open Eth
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2410-CB2FC
Taal :
NA
€16.076,95(excl. BTW)
€19.453,11(incl. BTW)

Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MMA1B00-B150D
Taal :
NA
€227,39(excl. BTW)
€275,14(incl. BTW)

.