Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
80  Gevonden resultaten
Mellanox Spectr.3 based 400GbE 1U Switch
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN4700-WS2F
Taal :
NA
€45.975,38(excl. BTW)
€55.630,21(incl. BTW)

Mellanox Spectrum2 based200GbE1U32QSFP56
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN3700-VS2FO
Taal :
NA
€23.683,37(excl. BTW)
€28.656,88(incl. BTW)

Mellanox 19? racks fixed mounting-kit
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MTEF-KIT-J
Taal :
NA
€150,90(excl. BTW)
€182,58(incl. BTW)

1100W AC Power Supply C2P Airflow
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MTEF-PSR-AC-C
Taal :
NA
€863,82(excl. BTW)
€1.045,22(incl. BTW)

Spect bsd 40GbE Open Eth Swt QSFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2100-BB2RO
Taal :
NA
€6.326,93(excl. BTW)
€7.655,58(incl. BTW)

Spect bsd 100GbE Open Eth Swt QSFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2100-CB2RO
Taal :
NA
€8.092,51(excl. BTW)
€9.791,94(incl. BTW)

Spect bsd 40GbE Open Eth Swt QSFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2100-BB2FO
Taal :
NA
€6.326,93(excl. BTW)
€7.655,58(incl. BTW)

Spect bsd 25GbE/100GbE Op Eth Swt QSFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MSN2010-CB2F3C
Taal :
NA
€8.862,43(excl. BTW)
€10.723,54(incl. BTW)

NVIDIA BlueField-2 E-Series DPU 100GbE
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MBF2M516A-CEEOT
Taal :
NA
€1.821,43(excl. BTW)
€2.203,93(incl. BTW)

Mellanox Transceiver 400GbE QSFP-DD MPO
MELLANOX TECHNOLOGIES
Referentie :
MMS1V50-WM
Taal :
NA
€2.619,87(excl. BTW)
€3.170,04(incl. BTW)

.