Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
ACT
10G Ethernet Media Converter (AC4455)

10G Ethernet Media Converter (AC4455)

Referentie:
AC4455
Taal:
UK
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€120,97€146,38
Totaal:€120,97€146,38

Inleiding

De AC4455 10G Ethernet Media Converter biedt een flexibele en hoogwaardige oplossing voor het maken van een snelle en eenvoudige overgang van Gigabit ethernet over glasvezel naar Gigabit ethernet over koper (RJ45) en vice versa. Deze unmanaged media converter heeft een open SFP+ slot voor een singlemode of multimode uncoded SFP+ module. Daarnaast heeft de ethernet media converter Link Fault Passthrough (LFP) voor het detecteren van fouten in de link/verbinding. De media converter heeft diverse werkmodi die worden ingesteld via de dip-switches.

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

10000 Mbit/s

Netwerkstandaard

IEEE 802.3ab

Ethernet interface type

2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden

1000,2500,5000,10000 Mbit/s

Fiber ethernet cabling technologie

10GBASE-R

Auto-negotiation

Ja

Link Fault Pass-through (LFP)

Ja

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie

Bedraad

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten

1

Fibre channel-poorten

1

Vezel-optische connector

SFP+

Aansluiting voor netstroomadapter

Ja

Prestatie

Draad modus structuur

Multimode, Single-mode

Design

Intern

Nee

LED-indicatoren

Activiteit, Link, Stroom, Snelheid

Kleur van het product

Zwart

Materiaal behuizing

Metaal

Energie

Ingangsspanning

12 V

Stroom

1 A

Externe adapter

Ja

Gewicht en omvang

Breedte

70 mm

Diepte

98 mm

Hoogte

26 mm

Gewicht

205 g

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 60 įC

Temperatuur bij opslag

-20 - 70 įC

Verpakking

Type verpakking

Doos

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter

Ja

Er zijn opties beschikbaar voor dit product
.