Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
537  Gevonden resultaten
8 Port Virtual ACS v6000 Appliance License
VERTIV
Referentie :
ACS-V6000-0008
Taal :
NA
€649,74(excl. BTW)
€786,19(incl. BTW)

24 Port Virtual ACS v6000 Appliance License
VERTIV
Referentie :
ACS-V6000-0024
Taal :
NA
€1.948,33(excl. BTW)
€2.357,48(incl. BTW)

SFP Multi Mode Fibre Module LC
VERTIV
Referentie :
LC-MM-SFP
Taal :
NA
€107,27(excl. BTW)
€129,80(incl. BTW)

SFP Multi Single Fibre Module LC
VERTIV
Referentie :
LC-SM-SFP
Taal :
NA
€196,07(excl. BTW)
€237,24(incl. BTW)

1000BASE-T Copper SFP Transceiver
VERTIV
Referentie :
RJ45-CATX-SFP
Taal :
NA
€162,64(excl. BTW)
€196,80(incl. BTW)

LV4000/5000 19in 2U chassis kit
VERTIV
Referentie :
RMK-84
Taal :
NA
€295,40(excl. BTW)
€357,44(incl. BTW)

LIEBERT GXT-MT+ 1kVA G2
VERTIV
Referentie :
LI34101CT32
Taal :
NA
€652,39(excl. BTW)
€789,39(incl. BTW)

LIEBERT GXT-MT+ 2kVA G2
VERTIV
Referentie :
LI34111CT32
Taal :
NA
€1.151,79(excl. BTW)
€1.393,66(incl. BTW)

LIEBERT GXT-MT+ 3kVA G2
VERTIV
Referentie :
LI34121CT32
Taal :
NA
€1.536,00(excl. BTW)
€1.858,56(incl. BTW)

.