Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
28  Gevonden resultaten
Ipanema SD-WAN ip-engine SW appliance SR ipe-2200ax-F
EXTREME NETWORKS INC
Referentie :
ISD-IPE-2200AX-SR-10G
Taal :
NA
€16.551,11(excl. BTW)
€20.026,85(incl. BTW)

Ipanema SD-WAN ip-engine SW appliance LR ipe-2200ax-F
EXTREME NETWORKS INC
Referentie :
ISD-IPE-2200AX-LR-10G
Taal :
NA
€16.551,11(excl. BTW)
€20.026,85(incl. BTW)

PBN - SINGLE LINE FILTER T2/T3 IN
EXTREME NETWORKS INC
Referentie :
552689-001-00
Taal :
NA
€9,41(excl. BTW)
€11,38(incl. BTW)

AIR DEF. FORENCIS LIC. FOR ONE SENSOR
EXTREME NETWORKS INC
Referentie :
AD-FESN-P-1
Taal :
NA
€149,31(excl. BTW)
€180,67(incl. BTW)

AP 6522E Dual Radio 802.11n 2x2:2 MIMO Access Point Internal Antenna (WR SKU) WiNG Express
€225,89(excl. BTW)
€273,33(incl. BTW)

AP8232 Dual radio 802.11ac/n with external antennas
EXTREME NETWORKS INC
Referentie :
AP-8232-67040-EU
Taal :
NA
€876,75(excl. BTW)
€1.060,86(incl. BTW)

TS-0524 POWER BROADBAND SWITCH 24 port VDSL2
EXTREME NETWORKS INC
Referentie :
TS-0524-WR
Taal :
NA
€2.805,90(excl. BTW)
€3.395,13(incl. BTW)

AP-7522 INDOOR 802.11AC AP INTERNAL ANTENNA WR
EXTREME NETWORKS INC
Referentie :
AP-7522-67030-1-WR
Taal :
NA
€478,58(excl. BTW)
€579,08(incl. BTW)

10G PASSIVE DAC SFP+ 1M Industrial Temp
EXTREME NETWORKS INC
Referentie :
10G-DACP-SFP1M-IT
Taal :
NA
€156,40(excl. BTW)
€189,24(incl. BTW)

100BASE-FX SFP mod MMF 2km link LC-conn for Fast Enet SFP Port I-temp
EXTREME NETWORKS INC
Referentie :
100M-FX-SFP2KM-I
Taal :
NA
€114,05(excl. BTW)
€138,00(incl. BTW)

.