Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
172  Gevonden resultaten
19i Rack Mount Kit for AT-UWC-60-APL
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-RKMT-APL1
Taal :
NA
€77,63(excl. BTW)
€93,93(incl. BTW)

250 W AC Reverse Airflow Hot Swappable Power Supply  for AT-x510DP
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-PWR250R-80
Taal :
NA
€929,23(excl. BTW)
€1.124,37(incl. BTW)

Stackable Gigabit Top of Rack Datacenter Switch with 48 x 10/100/1000T - 4 x 10G SFP+ ports - Dual H
€3.829,50(excl. BTW)
€4.633,69(incl. BTW)

48V 480W Single Output Industrial DIN RAIL Power Supply
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MWWDR480/48
Taal :
NA
€225,09(excl. BTW)
€272,36(incl. BTW)

Indoor IEEE 802.11ac/g/n dual-radio wireless AP with embedded antenna
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-TQ4600-00
Taal :
NA
€489,23(excl. BTW)
€591,97(incl. BTW)

AW+ Next Generation Firewall - 2 x GE WAN ports and 8 x 10/100/1000 LAN ports
€616,48(excl. BTW)
€745,94(incl. BTW)

SFP+ Pluggable Optical Module 10G-LRM 220m/550m Multi mode Dual fiber [Tx=1310 Rx=1310] LC conn. ( t
€723,35(excl. BTW)
€875,26(incl. BTW)

48v 240W Single Output Industrial DIN RAIL Power Supply
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MWWDR240/48
Taal :
NA
€130,02(excl. BTW)
€157,32(incl. BTW)

L2+ managed switch  24 x 10/100/1000Mbps POE+ ports  4 x SFP uplink slots  1 Fixed AC power supply
€990,07(excl. BTW)
€1.197,98(incl. BTW)

Managed Industrial switch with 2 x 100/1000 SFP  4 x 10/100TX
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-IE200-6FT-80
Taal :
NA
€551,27(excl. BTW)
€667,03(incl. BTW)

.