Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
272  Gevonden resultaten
NC Preferred - 1 y for AT-x550-18XSQ
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-X550-18XSQ-NCP1
Taal :
NA
Voorraad :
€253,02(excl. BTW)
€306,16(incl. BTW)

NC Advanced - 5 y for AT-x510L-52GP
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-X510L-52GP-NCA5
Taal :
NA
Voorraad :
€912,23(excl. BTW)
€1.103,80(incl. BTW)

PCI-Express Dual Port PoE+ Adapter: 1000SX SC Connector 10/100/1000T PoE+
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2911GP/SXSC-001
Taal :
NA
Voorraad :
€325,62(excl. BTW)
€394,00(incl. BTW)

PCI-Express Dual Port Adapter: 10km 1000SX SC Connector 10/100/1000Base-T
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2911STX/SC-001
Taal :
NA
Voorraad :
€261,45(excl. BTW)
€316,35(incl. BTW)

PCI-Express Dual Port Adapter: 2x 550m 1000SX LC Connector
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2911SX/2LC-001
Taal :
NA
Voorraad :
€325,62(excl. BTW)
€394,00(incl. BTW)

Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus ST connector
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-2911SX/ST-001
Taal :
NA
Voorraad :
€207,97(excl. BTW)
€251,64(incl. BTW)

VPN Access Router - 1 x GE WAN ports and 4 x 10/100/1000 LAN ports. USB port for external memory or
€395,77(excl. BTW)
€478,88(incl. BTW)

AW+ Next Generation Firewall - 2 x GE WAN ports and 8 x 10/100/1000 LAN ports
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-AR4050S-50
Taal :
NA
Voorraad :
€594,19(excl. BTW)
€718,97(incl. BTW)

Net.Cover Premium - 3 years for AT-AR4050S
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-AR4050S-NCP3
Taal :
NA
Voorraad :
€150,93(excl. BTW)
€182,63(incl. BTW)

Wall-mount kit for FS980M/9-9PS-18-18PS-28-28PS-52-52PS-AT-FS710/16-16E-24
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-BRKT-J22
Taal :
NA
Voorraad :
€42,78(excl. BTW)
€51,77(incl. BTW)

.