Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
934  Gevonden resultaten
Prosafe Gbic Module Agm731f 1000base-sx Fiber Sfp
NETGEAR
Referentie :
AGM731F
Taal :
UK
Voorraad :
€130,67(excl. BTW)
€158,10(incl. BTW)

Cwdm 1510nm Sfp Gigabit Ethernet 1g/2g Fibre Channel
CISCO SYSTEMS
Referentie :
CWDM-SFP-1510=
Taal :
UK
€3.288,16(excl. BTW)
€3.978,68(incl. BTW)

Prosafe Gbic Module Agm732f 1000base-lx Fiber Sfp
NETGEAR
Referentie :
AGM732F
Taal :
US
Voorraad :
€272,43(excl. BTW)
€329,64(incl. BTW)

Cwdm 1470nm Sfp Gigabit Ethernet 1g/2g Fibre Channel
CISCO SYSTEMS
Referentie :
CWDM-SFP-1470=
Taal :
UK
€3.288,16(excl. BTW)
€3.978,68(incl. BTW)

Cwdm 1490nm Sfp Gigabit Ethernet 1g/2g Fibre Channel
CISCO SYSTEMS
Referentie :
CWDM-SFP-1490=
Taal :
UK
€3.288,16(excl. BTW)
€3.978,68(incl. BTW)

Distributed Forwarding Card 3bxl For Catalyst 6500 Sp
CISCO SYSTEMS
Referentie :
WS-F6700-DFC3BXL=
Taal :
UK
€15.380,70(excl. BTW)
€18.610,65(incl. BTW)

Cwdm 1570nm Sfp Gigabit Ethernet 1g/2g Fibre Channel
CISCO SYSTEMS
Referentie :
CWDM-SFP-1570=
Taal :
UK
€3.288,16(excl. BTW)
€3.978,68(incl. BTW)

Distributed Forwarding Card For Catalyst 6500 Spare
CISCO SYSTEMS
Referentie :
WS-F6700-DFC3B=
Taal :
UK
€7.690,42(excl. BTW)
€9.305,41(incl. BTW)

Cisco 3800 Router - 4-port Bri Voice/ Fax Expansion Module
CISCO SYSTEMS
Referentie :
EM-4BRI-NT/TE=
Taal :
UK
€1.412,92(excl. BTW)
€1.709,63(incl. BTW)

Cwdm 1530nm Sfp Gigabit Ethernet 1g/2g Fibre Channel
CISCO SYSTEMS
Referentie :
CWDM-SFP-1530=
Taal :
UK
€3.288,16(excl. BTW)
€3.978,68(incl. BTW)

.