Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
898  Gevonden resultaten
Interface Converter Dem-310gt 1000base-lx Mini Gigabit 10km
€61,69(excl. BTW)
€74,64(incl. BTW)

Transceiver Module For Switch Des-3200
D-LINK
Referentie :
DEM-311GT
Taal :
UK
€43,08(excl. BTW)
€52,13(incl. BTW)

Prosafe Gbic Module Agm731f 1000base-sx Fiber Sfp
NETGEAR
Referentie :
AGM731F
Taal :
UK
€130,59(excl. BTW)
€158,01(incl. BTW)

Cwdm 1510nm Sfp Gigabit Ethernet 1g/2g Fibre Channel
CISCO SYSTEMS
Referentie :
CWDM-SFP-1510=
Taal :
UK
€2.900,36(excl. BTW)
€3.509,44(incl. BTW)

Prosafe Gbic Module Agm732f 1000base-lx Fiber Sfp
NETGEAR
Referentie :
AGM732F
Taal :
US
€272,35(excl. BTW)
€329,54(incl. BTW)

Cwdm 1470nm Sfp Gigabit Ethernet 1g/2g Fibre Channel
CISCO SYSTEMS
Referentie :
CWDM-SFP-1470=
Taal :
UK
€2.900,36(excl. BTW)
€3.509,44(incl. BTW)

Cwdm 1490nm Sfp Gigabit Ethernet 1g/2g Fibre Channel
CISCO SYSTEMS
Referentie :
CWDM-SFP-1490=
Taal :
UK
€2.900,36(excl. BTW)
€3.509,44(incl. BTW)

Distributed Forwarding Card 3bxl For Catalyst 6500 Sp
CISCO SYSTEMS
Referentie :
WS-F6700-DFC3BXL=
Taal :
UK
€8.709,81(excl. BTW)
€10.538,87(incl. BTW)

Cisco Catalyst Attenuator/5db 1550nm Fixed Loss Spare
CISCO SYSTEMS
Referentie :
WS-X6K-5DB-ATT=
Taal :
UK
€88,10(excl. BTW)
€106,60(incl. BTW)

Cwdm 1570nm Sfp Gigabit Ethernet 1g/2g Fibre Channel
CISCO SYSTEMS
Referentie :
CWDM-SFP-1570=
Taal :
UK
€2.900,36(excl. BTW)
€3.509,44(incl. BTW)

.