Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
ALLIED TELESIS
TAA - SFP/LC 1G - Single Mode - 10km - 1310nm

TAA - SFP/LC 1G - Single Mode - 10km - 1310nm

Referentie:
AT-2914SX/LC-901
Taal:
UK
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€132,49€160,31
Totaal:€132,49€160,31

Inleiding

Allied Telesis 2914SX/LC Intern Fiber 1000 Mbit/s

specificaties


ConnectiviteitstechnologieBedraad
HostinterfacePCI Express
InterfaceFiber
Fibre channel-poorten2
Vezel-optische connectorLC
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens1000 Mbit/s
NetwerkstandaardIEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.2,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Ondersteunde beveiligingsalgoritmenSNMP
Wake-on-LANJa
Jumbo Frames ondersteuningJa
Auto-negotiationJa
Jumbo frames9600
Quality of Service (QoS)Ja
OnbalanscontrolesysteemJa
InternJa
LED-indicatorenJa
CertificeringUL, FCC/EN55022 Class A, TUV, EN55024, CE, C-TICK, VCCI
Stroomverbruik (typisch)1,5 W
Ondersteunt WindowsWindows 10,Windows 7
Ondersteunt LinuxJa
Ondersteunde server operating systemsWindows Server 2016,Windows Server 2019
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 50 įC
Temperatuur bij opslag-25 - 70 įC
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)5 - 90 procent
DuurzaamheidscertificatenRoHS
Breedte88 mm
Hoogte69 mm
Gewicht68 g
DatastroombeheerJa
No options for this product
.