Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
ALLIED TELESIS
Transceiver 40g Qsfp+ Lr4 Smf

Transceiver 40g Qsfp+ Lr4 Smf

Referentie:
AT-QSFPLR4
Taal:
UK
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€3.893,40€4.711,01
Totaal:€3.893,40€4.711,01

Inleiding

De Allied Telesis QSFP serie levert de nieuwste 40 Gigabit ethernet connectiviteit in een flexibele small form factor. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een QSFP-slot van Allied Telesis producten die QSFP compatibel zijn.

Prestatie

SFP transceiver type

Vezel-optiek

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

40000 Mbit/s

Soort aansluiting

QSFP+

Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund

Ja

Vezel-optische connector

LC

SFP-zendernorm

CWDM,LR4

Maximaal bereik

10000 m

Netwerkstandaard

IEEE 802.3ba

Kenmerken

Kleur van het product

Zilver

Certificering

MSA

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 70 įC

Temperatuur bij opslag

-20 - 85 įC

Verpakking

Aantal producten inbegrepen

1 stuk(s)

Technische details

Duurzaamheidscertificaten

RoHS

No options for this product
.