Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
ALLIED TELESIS
SFP Pluggable Optical Module 1000SX  220m/550m  Multi mode  Dual fiber [Tx=850Rx=850]  LC conn. (-4

SFP Pluggable Optical Module 1000SX 220m/550m Multi mode Dual fiber [Tx=850Rx=850] LC conn. (-4

Referentie:
AT-SPSX/I-90
Taal:
UK
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€139,84€169,20
Recupel:+ €0,07+ €0,08
Totaal:€139,91€169,29

Prestatie

SFP transceiver type

Vezel-optiek

Soort aansluiting

SFP

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

Ja

Vezel-optische connector

LC

Maximaal bereik

550 m

Golflengte

850 nm

Tx-golflengte (max)

850 nm

Rx-golflengte (max)

850 nm

Link budget

7,5 dB

Koperen ethernetbekabelingstechnologie

1000BASE-SX

Duplex systeem

Volledig

Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Ja

Kenmerken

Kleur van het product

Staal

Vormfactor

SFP

Hot-swap

Ja

Eisen aan de omgeving

Minimum operationele temperatuur

-40 įC

Maximale temperatuur (in bedrijf)

85 įC

Bedrijfstemperatuur (T-T)

-40 - 85 įC

Verpakking

Aantal producten inbegrepen

1 stuk(s)

Er zijn opties beschikbaar voor dit product
.