Bel ons nu
+32(0) 56 73 11 21
828  Gevonden resultaten
Media Converter 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc Uk
D-LINK
Referentie :
DMC-300SC
Taal :
UK
Voorraad :
€72,33(excl. BTW)
€87,51(incl. BTW)

Media Converter 1000bt To 1000b-lx Fiber Single-mode Sc 10km
D-LINK
Referentie :
DMC-810SC
Taal :
UK
Voorraad :
€295,45(excl. BTW)
€357,50(incl. BTW)

Media Converter Dmc300sce 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc
D-LINK
Referentie :
DMC-300SC/E
Taal :
UK
Voorraad :
€72,37(excl. BTW)
€87,56(incl. BTW)

Media Converter 1000bt To 1000b-sx Sc Multimode
D-LINK
Referentie :
DMC-700SC/E
Taal :
UK
Voorraad :
€141,86(excl. BTW)
€171,65(incl. BTW)

Gigabit Ethernet Lh Mini-gbic Sfp Transceiver
BELKIN CORPORATION
Referentie :
MGBLH1
Taal :
UK
Voorraad :
€179,57(excl. BTW)
€217,28(incl. BTW)

Refurb/1000 Base-T SFP
CISCO SYSTEMS
Referentie :
GLC-T-RF
Taal :
NA
Voorraad :
€78,93(excl. BTW)
€95,50(incl. BTW)

Sfp (mini-gbic) Transceiver Module 1000base-t
BROCADE
Referentie :
E1MG-TX
Taal :
UK
Voorraad :
€220,80(excl. BTW)
€267,17(incl. BTW)

Transceiver Module 10gbase-sr Sfp+ Optic (lc) Target Range 300m Over Mmf
BROCADE
Referentie :
10G-SFPP-SR
Taal :
UK
Voorraad :
€670,61(excl. BTW)
€811,44(incl. BTW)

Sfp (mini-gbic) Transceiver Module 1000base-sx 550m
BROCADE
Referentie :
E1MG-SX-OM
Taal :
UK
Voorraad :
€356,34(excl. BTW)
€431,18(incl. BTW)

Sfp (mini-gbic) Transceiver Module 1000base-sx 8pk
BROCADE
Referentie :
E1MG-SX-OM-8
Taal :
UK
Voorraad :
€2.544,30(excl. BTW)
€3.078,60(incl. BTW)

.